ΛΙΑ
![ΛΙΑ](https://adespota.dimoselassonas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΛΙΑ5-651x1024.jpg)
![ΛΙΑ](https://adespota.dimoselassonas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΛΙΑ1-563x1024.jpg)
![ΛΙΑ](https://adespota.dimoselassonas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΛΙΑ2-524x1024.jpg)
![ΛΙΑ](https://adespota.dimoselassonas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΛΙΑ4-544x1024.jpg)
![ΛΙΑ](https://adespota.dimoselassonas.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΛΙΑ3-580x1024.jpg)
Η Λία είναι μία ημίαιμη Λαμπραντορίτσα, η οποία περισυλλέχθηκε απο εθελόντρια. Είναι το πιο παιχνιδιάρικο και η πιο ζωηρή ψυχούλα στο καταφύγιο. Έχει κάνει τα εμβόλια της, έχει στειρωθεί και φέρει τσίπ στο όνομα του Δήμου Ελασσόνας. Τρελαίνεται για παιχνίδια με άλλα σκυλάκια και τα πηγαίνει καλά με τα παιδιά. Η Λία αναζητάει το παντοτινό της σπίτι και είναι η ευκαιρία σας να της προσφέρετε το δικό σας. Ιδανική για συντροφιά.